Unser Team


Berliner Pierścień wątroby eV

Dotrzeć do wszystkich członków naszego zespołu mozesz w godzinach pracy urzędu, pod numerem telefonu. 030-83 22 67 75 lub przez Skype: pierścień Berlin-wątroby.
Czekamy na kontakt od Ciebie!


Sabine von Wegerer
Prezes i konsultant
Sabine.VWegerer@berliner-leberring.de
Kontakt@berliner-leberring.de
Skype: leberring-berlin


Rainer Grabowski
Zarzad
Rainer.Grabowski@berliner-leberring.de


Renate Will
Skarbniczka
Renate.Will@berliner-leberring.de


Angelika Lehmann
Opiekunka Adressow lekarzy i baz danych
Angelika.Lehmann@berliner-leberring.de


Wolfgang Schulz
Organizacja struktury serwera
Wolfgang.Schulz@berliner-leberring.de


Heidi Ketelhut
Wolontariusz
Heidi.Ketelhut@berliner-leberring.de


Kerstin Eschrich
Public relations i social media marketing
Kerstin.Eschrich@berliner-leberring.de


Christian Kootz
Administrator i menedżer IT
Christian.Kootz@berliner-leberring.de


Jörg Opel
Office Services
Joerg.Opel@berliner-leberring.de


I wiele innych – nie wymienionych tutaj – wolontariuszy.


Letzte Änderung: 21.01.2016

Nach oben